امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
5 of 5 - 193 votes
Thank you for rating this article.

چراغ معکوس شمار

 

چراغ معکوس شمار ترافیکی

 

              021-66752690 

 

  چراغ راهنمایی معکوس شمار ازجمله تجهیزات ترافیکی مهم در جهت ایمن سازی هرچه بیشتر راه ها و جاده ها می باشد .

 

  نظر به اینکه آمار تصادفات کشور ما ، رسیدگی هرچه بیشتر در امر آموزش رانندگان ، ایمن سازی و استاندارد سازی بهینه وسایل نقلیه و ایمن تر کردن جاده ها با استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک را می طلبد ، لذا استفاده از تجهیزات ترافیکی مانند انواع چراغ راهنمایی ، چراغ راهنمایی معکوس شمار، معکوس شمار ترافیکی و... امری ضروری می باشد .

 

معکوس شمار

 

  استفاده بهینه و بجا از انواع وسایل کنترل ترافیک می توانند در اشاعه ی فرهنگ ایمنی و رعایت قوانین و حقوق شهروندی ، نقش حیاتی و بسزایی داشته باشند ، که ابتدایی ترین تأثیرات آن ، کاهش خسارات ، تلفات و کنترل آلودگی هوا است .

 

چراغ معکوس شمار

 

  چراغ های راهنمایی و رانندگی جدید از لامپ های  LED  یا چراغ های الکترونیکی فردی کوچکی هستند که با استفاده از ولتاژ اعمال شده به یک تراشه نیمه هادی و بازتابنده در داخل یک لنز رنگی کوچک یا پوشش بیرونی ایجاد می شود .

 

چراغ معکوس شمار ترافیکی

 

 چراغ های معکوس شمار که بر روی پایه چراغ های راهنمایی رانندگی تعبیه می شود ، جهت کمک به رانندگان برای درک و آگاهی یافتن از اطلاعات و یادآوری جهت زمان قرمز و سبز شدن علامت طراحی شده است. در دو مدل 2 رقمی و 3 رقمی عرضه می شود که مدل 2 رقمی آن می تواند از 0 تا 99 ثانیه را شمارش کند

 

بهترین فروشنده معکوس شمار

 

 معکوس شمار جهت نصب در کنار چراغ راهنمایی در تقاطع ها و اعلام زمان حرکت دقیق ، ساخته شده است که با دقت بالا زمان شروع حرکت و زمان ایست را به رانندگان اعلام می نماید . این چراغ محصولی است که به کنترل آلودگی هوا کمک کرده و در مصرف سوخت صرفه جویی می کند ، و همچنین می تواند از تصادفات اتومبیل جلوگیری و استرس رانندگان را کاهش دهد .

 

بهترین فروشنده چراغ معکوس شمار

 

  چراغ های معکوس شمار دارای کیفیت ساخت بالایی هستند و در برابر ضربه و شرایط جوی مقاومت بسیار بالایی دارند .

 

  معکوس شمارها از خانواده محصولات تجهیزات ترافیکی محسوب می گردند که از اصلی ترین نیازهای تمامی شریان های اصلی و فرعی پر تردد هر شهر و منطقه ای بشمار می آید تا امنیت تقاطع ها حفظ گردد و میزان تصادفات و آسیب ها به حداقل رسد .

 

 

 بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

پارک ترافیک عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت

بهترین فروشنده تجهیزات پارکینگی , ترافیکی , ایمنی و جاده ای با بهترین کیفیت