امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
5 of 5 - 775 votes
Thank you for rating this article.

نیوجرسی ترافیکی 

نیوجرسی پلاستیکی 

               02166722509

 

  نیوجرسی ترافیکی یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی، نیوجرسی ترافیکی است. شاید شما هم دیده باشید که بسیاری از تصادفات به دلیل انحراف رانندگان از مسیر اتفاق می افتد.

   در شرایطی که مسیر جاده ها تغییر پیدا می کند بسیاری از رانندگان دچار انحراف از مسیر و در نتیجه تصادفات ناگوار می شونداما اینکه در هر یک از شرایط های خاص باید از چه نوع تجهیزات ترافیکی استفاده شود بستگی دارد به شناختی که شما باید از نوع نیاز خود داشته باشید.

   اما جدا کننده نیوجرسی در نوع خود دارای انواعی است که می توانیم به نیوجرسی پلاستیکی، نیو جرسی یک متری و... اشاره کنیم نیوجرسی ترافیکی که در گروه جدا کننده ها به فروش می رسد، جهت مشخص کردن حریم خیابان ها، جداسازی مسیرهای رفت و برگشت از هم در جاده ها، مشخص کردن محل دور برگردان و ... مورد استفاده قرار می گیرد .

 G5A1553

 نیوجرسی پلاستیکی : 

 سایزها :

40 * 70 * 100

60 * 100 * 200

 G5A1554 

 

 G5A1621

 کاربرد نیوجرسی ترافیکی 

  یکی از انواع جدا کننده ترافیکی نیوجرسی ترافیکی است . از کاربرد نیوجرسی ترافیکی می توان به جدا کننده مسیرهای خیابان و جاده ها اشاره کرد . در شرایط خاصی که نیاز است مسیر حرکت خودروها تغییر کند و در عین حال هم نباید دچار انحراف شوند از جدا کننده نیوجرسی استفاده می شود .

   بسیاری از تصادفات در خیابان و جاده هایی که مسیر شان تغییر می کند ، به دلیل نداشتن دید کافی رانندگان و در نتیجه انحراف آن هاست . از دیگر انواع جدا کننده ترافیکی می توان به انواع استوانه نیز اشاره کرد .

  برای مصارف درون شهری نیوجرسی 1 متری و برای بزرگراه ها و اتوبان ها نیوجرسی 2 متری را معرفی کرده و کیفیت محصول را در برابر رطوبت، حرارت ، برخوردها، شکستگی و سائیدگی تضمین می کند .

IMG 20170720 181742

 همچنین نصب محصول بسیار سریع و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه ی زیاد صورت می گیرد نیوجرسی ترافیکی به عنوان یکی از تجهیزات ترافیکی استاندارد در نوع پلاستیکی ، پلی اتیلن و چارچوب فلزی داخلی تولید می گردد .

 نیوجرسی یا جداول ترافیکی جهت بستن راه ها و جلوگیری از انحراف خودرو در سطح شهر می باشد که به یکدیگر متصل شده و مانع از انحراف خودرو می شود که در رنگهای مختلف و بر وزن معین بر اساس سفارش مشتری تولید می شوند .

 IMG 20170806 233041

  نیوجرسی پلاستیکی قطعات پلاستیکی هستند که برای جداکردن مسیرهای ترافیکی در جاده‌ها استفاده می‌شوند . قطعات نیوجرسی موانع ترافیکی هستند که به منظور ايمن سازي سطح معابر و جدا سازي در دوربرگردان ها ، کنار جاده های فرعی و نیز وسط خیابان های اصلی مورد استفاده قرار می گیرد .

  این جداول ترافیکی به گونه ای طراحی شده اند که در صورت برخورد  خودرو آسیب کمتری به آن بزنند و در عین حال مانع عبور خودرو به مسیر روبرو و تصادف از روبرو شوند .

 G5A1618

نیوجرسی بتنی که قطعه های از پیش ساخته شده بتنی است قابلیت اتصال به یکدیگر را دارند و به عنوان جداکننده در اتوبان ها و خیابان ها استفاده می شود . جداکننده نیوجرسی ترافیکی جایگزین مناسبی برای گاردریل ها در جاده ها است , زیرا از ایمنی بیشتری برخوردار است .

 نیوجرسی بتنی ترافیکی از آب فولاد و شن و ماسه تشکیل می شود که در کشور ما طبق استاندارد 17306 باید نسبت آب به سیمان را در تولید نیوجرسی ترافیکی به  4/0  کاهش داد که تولید کنندگان جدا کننده ترافیکی موظف به رعایت آن هستند نیوجرسی بتنی بدلیل شباهت زیادی که به بلوک های سیمانی دارد به نام نیوجرسی سیمانی نیز شناخته می شود .

IMG 20180311 102319

نیوجرسی پلاستیکی ، نیوجرسی ترافیکی قابل حمل

  مانع نیوجرسی که بصورت دیواری طولانی ، مسیرهای جاده ها و راه ها را از هم جدا می کند و باعث افزایش ایمنی رانندگان می شود , در نوع پلاستیکی نیز تولید و عرضه می گردد .

  نیوجرسی پلاستیکی از پلی اتیلن سنگین با گرید 3840 و یا پلاستیک تولید می شود و دارای یک چارچوب فلزی داخلی است . در نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی به منظور بالا رفتن وزن قطعه ، داخل آن را می توان از آب پر کرد ؛ چه بسا با اینکار یک پلاستیک 9 کیلویی تبدیل به یک بلوک فوق العاده سنگین می شود . در پایان کار نیز می توان درپوش تعبیه شده در بالای نیوجرسی را برداشت ، آب آن را تخلیه کرد و براحتی حمل نمود .

  نیوجرسی پلاستیکی در سه نوع نیوجرسی 1 متری با ارتفاع 70 سانتی متر ، نیوجرسی 2 متری با ارتفاع 100  سانتی متر و نیوجرسی 155 سانتی متری با ارتفاع 85 سانتی متر تولید و به بازار عرضه می گردد . 

IMG 20180311 102323

 نیوجرسی پلاستیکی و مزیت های آن 

  جداکننده ترافیکی پلاستیکی بدلیل سبک بودن قابلیت حمل و نصب آسانتری نسبت به نیوجرسی بتنی دارد و در برابر ضربات و اثرات جوی مقاوم است و در مواقعی که محدودیت زمانی و مکانی وجود دارد بهترین گزینه برای استفاده می باشد .

  دارای ورودی و خروجی آب یا ماسه است که بهنگام پرشدن از این مصالح ، وزنی حدود  600  کیلوگرم پیدا می کند .  نیوجرسی پلاستیکی زمانی که شکسته شود قابلیت تعویض و بازیافت دارد و می توان این تجهیز ترافیکی را در رنگهای مختلف تولید کرد .

  همچنین نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی برای پارتیشن بندی مکان هایی که نیاز به جدا سازی دارند مورد مناسبی است .

photo ۲۰۱۹ ۰۳ ۰۶ ۱۰ ۰۰ ۵۱

 نیوجرسی ترافیکی چه کاربردهایی دارد ؟

  جدا کننده نیوجرسی ترافیکی اکثراً به منظور هدایت و در مسیر قرار دادن وسایل نقلیه در جاده ها و معابر استفاده می شود و هنگام برخورد کناره های خودرو ، بدلیل زاویه کم لبه های آن به عنوان یک هدایت گر برگردان عمل می کند و موجب کاهش خسارت می گردد .

 علاوه بر این از نیوجرسی ترافیکی جهت محافظت و ایمنی کارگران در پروژه های عمرانی در مقابل خودروها ، به عنوان سیل بند ، جلوگیری از انتشار آتش در جنگل ها ، چند خطه کردن جاده ها و به عنوان محافظ عابران پیاده استفاده می شود همچنین این جداکننده ترافیکی برای حفاظت از جان سربازان و مدافعان در حملات تروریستی به عنوان سنگر نیز کاربرد دارد .  

photo ۲۰۱۹ ۰۳ ۰۶ ۱۰ ۰۰ ۵۷

 بهترین فروشنده نیوجرسی ترافیکی با بهترین کیفیت در میدان حسن آباد 

 بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت

 

نیوجرسی شامل کلیه امور مربوط به نیوجرسی : فروش نیوجرسی ، خرید نیوجرسی ، پخش نیوجرسی ، نصب نیوجرسی ، ارائه نیوجرسی ، عرضه نیوجرسی ، ارسال نیوجرسی ، فروشنده نیوجرسی ، قیمت نیوجرسی ، قیمت فروش نیوجرسی ، قیمت خرید نیوجرسی ، قیمت پخش نیوجرسی ، قیمت عمده نیوجرسی ، فروش ویژه نیوجرسی ، فروش فوری نیوجرسی می باشد .

نیوجرسی ترافیکی شامل کلیه امور مربوط به نیوجرسی ترافیکی : فروش نیوجرسی ترافیکی ، خرید نیوجرسی ترافیکی ، نصب نیوجرسی ترافیکی ، پخش نیوجرسی ترافیکی ، ارائه نیوجرسی ترافیکی ، عرضه نیوجرسی ترافیکی ، ارسال نیوجرسی ترافیکی ، فروشنده نیوجرسی ترافیکی ، قیمت نیوجرسی ترافیکی ، قیمت فروش نیوجرسی ترافیکی ، قیمت خرید نیوجرسی ترافیکی ، قیمت پخش نیوجرسی ترافیکی ، قیمت عمده نیوجرسی ترافیکی ، فروش ویژه نیوجرسی ترافیکی ، فروش فوری نیوجرسی ترافیکی می باشد .

نیوجرسی پلاستیکی شامل کلیه امور مربوط به نیوجرسی پلاستیکی : فروش نیوجرسی پلاستیکی ، خرید نیوجرسی پلاستیکی ، پخش نیوجرسی پلاستیکی ، نصب نیوجرسی پلاستیکی ، ارائه نیوجرسی پلاستیکی ، عرضه نیوجرسی پلاستیکی ، ارسال نیوجرسی پلاستیکی ، فروشنده نیوجرسی پلاستیکی ، قیمت نیوجرسی پلاستیکی ، قیمت فروش نیوجرسی پلاستیکی ، قیمت خرید نیوجرسی پلاستیکی ، قیمت پخش نیوجرسی پلاستیکی ، قیمت عمده نیوجرسی پلاستیکی ، فروش ویژه نیوجرسی پلاستیکی ، فروش فوری نیوجرسی پلاستیکی می باشد .

جداول ترافیکی شامل کلیه امور مربوط به جداول ترافیکی : فروش جداول ترافیکی ، خرید جداول ترافیکی ، پخش جداول ترافیکی ، نصب جداول ترافیکی ، ارائه جداول ترافیکی ، عرضه جداول ترافیکی ، ارسال جداول ترافیکی ، فروشنده جداول ترافیکی ، قیمت جداول ترافیکی ، قیمت فروش جداول ترافیکی ، قیمت خرید جداول ترافیکی ، قیمت پخش جداول ترافیکی ، قیمت عمده جداول ترافیکی ، فروش ویژه جداول ترافیکی ، فروش فوری جداول ترافیکی می باشد .

نیوجرسی 9 کیلویی شامل کلیه امور مربوط به نیوجرسی 9 کیلویی : فروش نیوجرسی 9 کیلویی ، خرید نیوجرسی 9 کیلویی ، پخش نیوجرسی 9 کیلویی ، نصب نیوجرسی 9 کیلویی ، ارائه نیوجرسی 9 کیلویی ، عرضه نیوجرسی 9 کیلویی ، ارسال نیوجرسی 9 کیلویی ، فروشنده نیوجرسی 9 کیلویی ، قیمت نیوجرسی 9 کیلویی ، قیمت فروش نیوجرسی 9 کیلویی ، قیمت خرید نیوجرسی 9 کیلویی ، قیمت پخش نیوجرسی 9 کیلویی ، قیمت عمده نیوجرسی 9 کیلویی ، فروش فوری نیوجرسی 9 کیلویی ، فروش ویژه نیوجرسی 9 کیلویی می باشد .

نیوجرسی پلی اتیلن شامل کلیه امور مربوط به نیوجرسی پلی اتیلن : فروش نیوجرسی پلی اتیلن ، خرید نیوجرسی پلی اتیلن ، پخش نیوجرسی پلی اتیلن ، نصب نیوجرسی پلی اتیلن ، ارائه نیوجرسی پلی اتیلن ، عرضه نیوجرسی پلی اتیلن ، ارسال نیوجرسی پلی اتیلن ، فروشنده نیوجرسی پلی اتیلن ، قیمت نیوجرسی پلی اتیلن ، قیمت فروش نیوجرسی پلی اتیلن ، قیمت خرید نیوجرسی پلی اتیلن ، قیمت پخش نیوجرسی پلی اتیلن ، قیمت عمده نیوجرسی پلی اتیلن ، فروش فوری نیوجرسی پلی اتیلن ، فروش ویژه نیوجرسی پلی اتیلن می باشد .