امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
5 of 5 - 660 votes
Thank you for rating this article.

 چراغ راهنمایی 

 چراغ راهنمایی و رانندگی  

                    02166722509

 چراغ راهنمایی یا چراغ راهنما یک وسیله یا نماد راهنمایی و رانندگی است . این چراغ در تقاطع جاده‌ها ، پیاده‌ روها ، ورودی  و خروجی معابر و برخی اماکن دیگر نصب می‌شود و جریان آمد و شد را هدایت می‌کند . این وسیله حق عبور را به کمک سه رنگ نوری استاندارد ( قرمز، زرد ، سبز ) مشخص می‌سازد . چراغ راهنمایی که به آن چراغ راهنما نیز گفته می شود یک وسیله راهنمایی و رانندگی است که بیشتر در تقاطع جاده ها ، پیاده رو ها و یا ورودی و خروجی معابر استفاده می شود و کار راهنمایی رانندگان در رد شدن از مسیر را بر عهده دارد .

 همان گونه که می دانید چراغ راهنمایی رانندگی از جمله تجهیزات ترافیکی می باشد که حق تقدم را برای افراد و یا خودروها مشخص می نماید . چراغ راهنمایی رانندگی دارای سه رنگ می باشد که حق عبور را برای افراد و یا ماشین ها مشخص می کند . چراغ راهنمایی که برای نظم دهی رفت و آمد نصب می شود به صورت خودکار طراحی شده است و رنگ های آن ها پس از مدتی روشن و یا خاموش می شوند . 

چراغ راهنمایی رانندگی

جنس بدنه : پلی کربنات

انواع چراغ راهنمایی :

لامپی ، ال ایی دی ، خورشیدی

سایزها : تک خانه ، دو خانه ، سه خانه

 

البته در برخی موارد در مسیرهایی که بسیار شلوغ می باشد پلیس راهنمایی می تواند خودش به صورت دستی در رنگ ها تغییر ایجاد نماید . چراغ راهنمایی رانندگی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد دارای انواع مختلفی می باشد که عبارتند از :

 • چراغ راهنمایی لامپی
 • چراغ راهنمایی سولار
 • چراغ راهنمایی  LED

  چراغ راهنمایی لامپی

   چراغ راهنمایی لامپی که به آن چراغ چشمک زن لامپی و یا فلاشر لامپی نیز می گویند از جمله تجهیزات مهم ترافیکی محسوب می شود و استفاده از آن مقرون به صرفه می باشد . این چراغ لامپی مصرف برق بسیار پایینی دارد و در برابر گرما و رطوبت مقاوم می باشد .

   چراغ راهنمایی لامپی به صورت تک خانه ، دو خانه و سه خانه ارائه می شود و رنگ آن برحسب نیاز مشتریان می تواند متغیر باشد و با برق شهری کار می کند . کاربرد این چراغ ها به جهت کنترل ترافیک می باشد و جنس بدنه آن ها از پی وی سی است .

   چراغ راهنمایی سولار ( چراغ راهنمایی خورشیدی )

   چراغ راهنمایی سولار به صورت خورشیدی می باشد و بدون نیاز به برق کار می کند و یکی از بهترین و مناسب ترین سیستم های مورد استفاده در جاده هایی می باشد که به انرژی برق دسترسی ندارند .

   چراغ راهنمایی سولار به صورت نیروی خورشیدی کار می کند و به جهت ایمنی جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد و از آن جایی که به برق شهری نیاز ندارد به همین دلیل می توان در مدت زمان زیادی از ان استفاده نمود .

  چراغ راهنمایی سولار می تواند به صورت 7 شبانه روز در تاریکی و 14 شبانه روز به صورت هوای نیمه ابری کار کند .

  این چراغ راهنمایی در رنگ های زرد ، سبز و قرمز تولید می شود و قابلیت شارژ در هوای ابری را دارد . چراغ های راهنمایی سولار در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی بد نیز مقاوم می باشند .

  چراغ های راهنمایی سولار انرژی خود را از نور خورشید دریافت می نمایند و در زمان هایی که خورشید در آسمان وجود ندارد و هوا تاریک می باشد منبعی برای ذخیره انرژی دارند که می تواند انرژی مورد نیاز را در طول روز ذخیره نماید تا در زمان هایی که خورشید در آسمان نیست بتواند از انرژی ذخیره شده استفاده نماید .

  این چراغ ها در شرایط و موقعیت های مختلف جاده و حتی بیرون از شهر نیز قابل نصب می باشند و احتیاجی به کابل کشی و تامین انرژی در مکان هایی که دارای فاصله های طولانی هستند وجود ندارد

   چراغ راهنمایی  LED

   چراغ راهنمایی LED از لامپ های ال ای دی و یا چراغ های الکترونیکی کوچکی ساخته می شوند که با ولتاژ برق شهری کار می کنند و مواد اولیه در ساخت بدنه آن ها از پلی کربنات می باشد که مقاومت خوبی در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی متفاوت دارند .

   چراغ راهنماییLED  دارای روشنایی بالایی می باشد و استفاده از آن ها کم مصرف و به صرفه می باشد . این نوع  چراغ راهنمایی دارای زیبایی ظاهری و کارایی بالایی می باشند و در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت مقاوم هستند .

  از جمله مزیت های دیگر چراغ راهنمایی ال ای دی می توان طول عمر بالا و هزینه مناسب آن ها را ذکر نمود

 انواع چراغ راهنمایی از نظر کارایی 

  چراغ راهنمایی با زمان ثابت : زمان بندی این چراغ براساس وضعیت ترافیک اعمال می شود و به صورت ثابت است و رفت و آمد زیاد وسایل نقلیه در زمان بندی این نوع چراغ های راهنمایی اثری ندارد . این نوع چراغ ها نسبت به چراغ های راهنمایی دیگر ارزان تر می باشند و قیمت اولیه و هزینه نگهداری آن ها کمتر از چراغ های راهنمایی دیگر است .

  چراغ راهنمایی متغیر : این نوع چراغ ها نسبت به تغییرات تردد حساس می باشند و دامنه زمان چراغ سبز به میزان تردد در مسیرها بستگی دارد . تنظیم زمان های سبز با نصب شاخص هایی در فاصله های معین از خط توقف و در تمام مسیرهایی که به تقاطع ختم می شود انجام می پذیرد .

  چراغ راهنمایی نیمه متغیر : ساختار این چراغ راهنمایی مانند چراغ های راهنمایی متغیر است و به وسیله شاخص های خاصی کنترل می شود و در موارد خاص به کار رفته می شود . از این نوع چراغ ها ممکن است در مسیرهایی که تردد وسایل نقلیه در جاده های فرعی نسبت به جاده اصلی بسیار کم ترمی باشد استفاده شود .

  چراغ راهنمایی نیمه متغیر در جاده فرعی نصب می شود و تا زمانی که وسایل نقلیه از جاده فرعی عبور نکنند چراغ مربوط به آن مسیر قرمز می ماند و عبور در جاده اصلی به صورت آزاد می باشد . زمان سبز بودن چراغ در جاده های فرعی به گونه ای تنظیم می شود که اگر احیانا تردد وسایل در جاده فرعی زیاد شد زمان سبز فقط برای مدت معینی تمدید شود

 ماژول چراغ راهنمایی و کاربرد آن 

 ماژول چراغ راهنمایی یک وسیله پرکاربرد برای استفاده در چراغ راهنمایی رانندگی می باشد که متشکل ازLED  هایی است که دارای نوردهی بالایی می باشد . ماژول های چراغ راهنمایی بر روی چراغ راهنمایی نصب می شوند و مانند چراغ راهنمایی دارای سه رنگ سبز ، زرد و قرمز هستند و برای کاربردهای مختلفی طراحی شده اند و مقاوم در برابر اشعه فرابنفش و یا یو وی می باشند .

  از جمله مزایایی که می توان برای ماژول چراغ راهنمایی نام برد می توان به مواردی همچون زیر اشاره نمود :

 • صرفه جویی در مصرف برق
 • امکان نصب بر روی تمام فانوس ها
 • طول عمر بالایLED  ها
 • کاهش هزینه ها در هنگام تعمیر و نگهداری
 • دلایل استفاده از چراغ راهنمایی
 • دلایلی بسیاری را می توان برای استفاده از چراغ راهنمایی نام برد که ما در این جا فقط به چند مورد از مهم ترین آن ها اشاره می نماییم :
 • کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری
 • نظم دهی به عبور و مرور ماشین ها و عابرین پیاده رو
 • کاهش ترافیک

  چراغ راهنمایی هوشمند و طرز کار آن

  چراغ راهنمایی هوشمند برای کنترل ترافیک وسایل نقلیه استفاده می شود . در زمانه ای که روز به روز به استفاده از وسایل نقلیه شخصی در سراسر شهر افزوده می شود وجود چراغ های راهنمایی امری ضروری می باشد تا از بروز هرگونه اتفاق ناگواری جلوگیری شود . وجود چراغ راهنمایی هوشمند موجب می شود تا افراد زمان زیادی را پشت چراغ های قرمز هدر ندهند .

 مزایای چراغ راهنمایی هوشمند 

 کاهش ترافیک و به دنبال آن صرفه جویی در زمان به صورت چشمگیری اتفاق خواهد افتاد .

 • به دلیل وجود چراغ راهنمایی هوشمند و رعایت آن کاهش آلودگی در کل شهر به چشم خواهد آمد .
 • اولویت بندی برای تردد اتوبوس ها و وسایل نقلیه عمومی نسبت به خودروهای شهری
 • استفاده و رعایت مناسب از چراغ راهنمایی هوشمند موجب جلوگیری از تصادفات درون شهری و برون شهری می شود 
 • کاهش زمان سفرهای های حمل و نقل بین شهری اتفاق خواهد افتاد .
 • کاهش مصرف سوخت وسایل نقلیه
 • قابلیت فازبندی و زمان بندی چراغ ها

 2 چراغ راهنمایی

 طرز کار چراغ راهنمایی هوشمند بدین صورت است که داده های آن هرچند ثانیه یک بار به روز می شود و موقعیت جدید ترافیک در چهار راه ها و تقاطع های پر تردد را کنترل می نماید . به معنای کلی استفاده از چراغ راهنمایی هوشمند موجب می شود که رانندگان و عابرین پیاده رو کمتر وقت شان را پشت چراغ قرمز تلف نمایند .

 این مدل چراغ راهنمایی باعث کاهش تخلفات مثل عبور از چراغ قرمز می شود و از خطراتی که ممکن است به این دلیل پیش آید جلوگیری نماید .

بهترین فروشنده چراغ راهنمایی و رانندگی با بهترین کیفیت در میدان حسن آباد

بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت

 

چراغ راهنمایی شامل کلیه امور مربوط به چراغ راهنمایی : فروش چراغ راهنمایی ، خرید چراغ راهنمایی ، پخش چراغ راهنمایی ، نصب چراغ راهنمایی ، ارائه چراغ راهنمایی ، عرضه چراغ راهنمایی ، ارسال چراغ راهنمایی ، فروشنده چراغ راهنمایی ، قیمت چراغ راهنمایی ، قیمت فروش چراغ راهنمایی ، قیمت پخش چراغ راهنمایی ، قیمت عمده چراغ راهنمایی ، قیمت خرید چراغ راهنمایی ، فروش فوری چراغ راهنمایی ، فروش ویژه چراغ راهنمایی می باشد .

چراغ راهنمایی و رانندگی شامل کلیه امور مربوط به چراغ راهنمایی و رانندگی : فروش چراغ راهنمایی و رانندگی ، خرید فروش چراغ راهنمایی و رانندگی ، پخش چراغ راهنمایی و رانندگی ، نصب چراغ راهنمایی و رانندگی ، ارائه چراغ راهنمایی و رانندگی ، عرضه چراغ راهنمایی و رانندگی ، ارسال چراغ راهنمایی و رانندگی ، فروشنده چراغ راهنمایی و رانندگی ، قیمت چراغ راهنمایی و رانندگی ، قیمت فروش چراغ راهنمایی و رانندگی ، قیمت خرید چراغ راهنمایی و رانندگی ، قیمت فروش چراغ راهنمایی و رانندگی ، قیمت پخش چراغ راهنمایی و رانندگی ، قیمت عمده چراغ راهنمایی و رانندگی ، فروش فوری چراغ راهنمایی و رانندگی ، فروش ویژه چراغ راهنمایی و رانندگی می باشد .

لامپ ال ای دی شامل کلیه امور مربوط به لامپ ال ای دی : فروش لامپ ال ای دی ، خرید لامپ ال ای دی ، پخش لامپ ال ای دی ، نصب لامپ ال ای دی ، ارائه لامپ ال ای دی ، عرضه لامپ ال ای دی ، ارسال لامپ ال ای دی ، فروشنده لامپ ال ای دی ، قیمت لامپ ال ای دی ، قیمت فروش لامپ ال ای دی ، قیمت خرید لامپ ال ای دی ، قیمت پخش لامپ ال ای دی ، قیمت عمده لامپ ال ای دی ، فروش ویژه لامپ ال ای دی ، فروش فوری لامپ ال ای دی می باشد .

لامپ LED شامل کلیه امور مربوط به لامپ LED : فروش لامپ LED ، خرید لامپ LED ، پخش لامپ LED ، نصب لامپ LED ، ارائه لامپ LED ، عرضه لامپ LED ، ارسال لامپ LED ، فروشنده لامپ LED ، قیمت لامپ LED ، قیمت فروش لامپ LED ، قیمت خرید لامپ LED ، قیمت پخش لامپ LED ، قیمت عمده لامپ LED ، فروش ویژه لامپ LED ، فروش فوری لامپ LED می باشد .

چراغ راهنمایی لامپی شامل کلیه امور مربوط به چراغ راهنمایی لامپی : فروش چراغ راهنمایی لامپی ، خرید چراغ راهنمایی لامپی ، پخش چراغ راهنمایی لامپی ، نصب چراغ راهنمایی لامپی ، ارائه چراغ راهنمایی لامپی ، عرضه چراغ راهنمایی لامپی ، ارسال چراغ راهنمایی لامپی ، فروشنده چراغ راهنمایی لامپی ، قیمت چراغ راهنمایی لامپی ، قیمت فروش چراغ راهنمایی لامپی ، قیمت خرید چراغ راهنمایی لامپی ، قیمت پخش چراغ راهنمایی لامپی ، قیمت عمده چراغ راهنمایی لامپی ، فروش ویژه چراغ راهنمایی لامپی ، فروش فوری چراغ راهنمایی لامپی می باشد .

چراغ راهنمایی سولار شامل کلیه امور مربوط به چراغ راهنمایی سولار : فروش چراغ راهنمایی سولار ، خرید چراغ راهنمایی سولار ، پخش چراغ راهنمایی سولار ، نصب چراغ راهنمایی سولار ، ارائه چراغ راهنمایی سولار ، عرضه چراغ راهنمایی سولار ، ارسال چراغ راهنمایی سولار ، فروشنده چراغ راهنمایی سولار ، قیمت چراغ راهنمایی سولار ، قیمت فروش چراغ راهنمایی سولار ، قیمت خرید چراغ راهنمایی سولار ، قیمت پخش چراغ راهنمایی سولار ، قیمت عمده چراغ راهنمایی سولار ، فروش فوری چراغ راهنمایی سولار ، فروش ویژه چراغ راهنمایی سولار می باشد .

چراغ راهنمایی خورشیدی شامل کلیه امور مربوط به چراغ راهنمایی خورشیدی : فروش چراغ راهنمایی خورشیدی ، خرید چراغ راهنمایی خورشیدی ، پخش چراغ راهنمایی خورشیدی ، نصب چراغ راهنمایی خورشیدی ، ارائه چراغ راهنمایی خورشیدی ، عرضه چراغ راهنمایی خورشیدی ، ارسال چراغ راهنمایی خورشیدی ، فروشنده چراغ راهنمایی خورشیدی ، قیمت چراغ راهنمایی خورشیدی ، قیمت فروش چراغ راهنمایی خورشیدی ، قیمت خرید چراغ راهنمایی خورشیدی ، قیمت پخش چراغ راهنمایی خورشیدی ، قیمت عمده چراغ راهنمایی خورشیدی ، فروش ویژه چراغ راهنمایی خورشیدی ، فروش فوری چراغ راهنمایی خورشیدی می باشد .

چراغ راهنمایی هوشمند شامل کلیه امور مربوط به چراغ راهنمایی هوشمند : فروش چراغ راهنمایی هوشمند ، خرید چراغ راهنمایی هوشمند ، پخش چراغ راهنمایی هوشمند ، نصب چراغ راهنمایی هوشمند ، ارائه چراغ راهنمایی هوشمند ، عرضه چراغ راهنمایی هوشمند ، ارسال چراغ راهنمایی هوشمند ، فروشنده چراغ راهنمایی هوشمند ، قیمت چراغ راهنمایی هوشمند ، قیمت چراغ راهنمایی هوشمند ، قیمت فروش چراغ راهنمایی هوشمند ، قیمت خرید چراغ راهنمایی هوشمند ، قیمت پخش چراغ راهنمایی هوشمند ، قیمت عمده چراغ راهنمایی هوشمند ، فروش ویژه چراغ راهنمایی هوشمند ، فروش فوری چراغ راهنمایی هوشمند می باشد .