امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
5 of 5 - 725 votes
Thank you for rating this article.

 کفپوش اپوکسی 

 #اپوکسی

02166722509 

 کفپوش اپوکسی ، پوششی از جنس پلیمر است که روی بتن یا موزاییک در لایه های مختلف اجرا می شود . اپوکسی را نمی‌توان روی آسفالت اجرا کرد ، ولی سطوحی مانند سنگ ، بتن یا موزاییک برای اجرای اپوکسی مناسب هستند . در نتیجه اگر سطح شما دارای پستی بلندی بالایی است پیشنهاد می کنیم ، قبل از اجرای کفپوش اپوکسی ، زیر کار را با بتن ماله پروانه یا موزاییک پوشش دهید . البته در این شرایط موزاییک همواره به صرفه تر است .

12 کف پوش اپوکسی

 کفپوش

مزایای #کفپوش_اپوکسی

 اولین ویژگی کفپوش اپوکسی حفاظت آن از سطح زیر خود در برابر سایش و فرسایش است . این ماده یک سطح تمیز ، یکدست و بدون درز ارائه می دهد . جالب است بدانید اپوکسی هرگز گرد و غباری از خود ایجاد نمی کند .

 کفپوش اپوکسی دارای مقاومت مکانیکی بالایی است و می تواند حدود ۵ تا ۶ تن بار را تحمل کند . علاوه بر این ، اپوکسی دارای مقاومت شیمیایی خوبی در برابر اسید ، قلیا ، حلال و سایر مواد شیمیایی است . جدا از مسائل فنی ظاهر کفپوش اپوکسی بسیار مدرن ، شیک و زیباست . جهت اجرای این کفپوش هیچ گونه محدودیت در مورد رنگ بندی وجود ندارد .

 کفپوش

  در شرکت پارک ترافیک مشتری می تواند فام و رنگ دلخواه خود را انتخاب کند .

  ویژگی کاربردی کفپوش های اپوکسی قابلیت خط کشی و علامت گذاری آن است . در نهایت باید بگوییم که تمیز کاری کفپوش های اپوکسی بسیار راحت است و شما هیچ گونه نگرانی در زمینه شستشوی آن نخواهید داشت .

 امروزه در پارکینگ مراکز خرید بزرگ و ساختمان های تجاری از کفپوش اپوکسی پارکینگ استفاده می شود . این کفپوش ها قابلیت خط کشی دارند ، ضد لغزش و سایش بوده و به راحتی تمیز می شوند . تمام این ویژگی ها در کنار قیمت مناسب ، کفپوش اپوکسی را به بهترین گزینه جهت پوشش کف پارکینگ تبدیل کرده است .

  اپوکسی

   کفپوش اپوکسی یک باندینگ سخت و سریع با بتن زیر خود ایجاد می کند . کفپوش نهایی بدست آمده بهترین راه حل برای داشتن کفپوش بدون درز و بسیار بادوام است که بسیار قوی تر از بتن ساده عمل می کند .

  کفپوش اپوکسی از ترکیب کردن یک رزین و یک سخت کننده ( هاردنر ) با نسبت های مشخص ایجاد می شود و سپس ترکیب نهایی را روی کف بتنی اجرا می نمایند . این ترکیب را می توان روی بتن در چندین لایه اعمال کرد و بدین ترتیب پوشش را ضخیم تر کرده و اجازه داد تا کفپوش اپوکسی نهایی دوام بیشتری پیدا کند .

  برای مشخص شدن اینکه کفپوش اپوکسی برای صنعت و کاربری شما مناسب است ، اجازه دهید با در نظر گرفتن ترافیک ، بارهای وارد بر سطح ، جنس مواد مورد استفاده در فضای کفپوش شده و ... را مورد بررسی قرارداده شود .

  کفپوش پارکینگ

 کاربرد کفپوش های اپوکسی

 استفاده از کفپوش های اپوکسی جهت استفاده در سطوح صنعتی که در معرض نیروهای مکانیکی مانند فشار ، ضربه و سایش قرار دارند .

 • استفاده از کفپوش های اپوکسی جهت استفاده در سطوحی که در معرض مواد اسیدی و قلیایی غلیظ و سایر موارد شیمیایی قرار دارند .
 • استفاده از انواع کفپوش های اپوکسی به عنوان پوشش یا غشا برای محافظت از بتن و فولاد در برابر حملات شیمیایی و مکانیکی
 • استفاده از کفپوش های اپوکسی جهت استفاده در مراکز پالایشگاهی ، نیروگاهی ، پتروشیمی و ...
 • استفاده از کفپوش های اپوکسی در کارخانجات تولید مواد غذایی
 • استفاده از کفپوش های اپوکسی در کارخانجات تولید محصولات سنگین نظیر فولاد
 • استفاده از کفپوش های اپوکسی در کارخانجات تولید مواد شیمیایی به ویژه اسید هایی نظیر سولفوریک اسید ، هیدرکلریدریک اسید و ...
 • استفاده از کفپوش های اپوکسی جهت کف انواع سالن های صنعتی
 • استفاده از کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان جهت کار گاه ها و انبار های ذخیره
 • استفاده از کفپوش های اپوکسی جهت مقاومت در برابر خوردگی و نفوذ ناپذیری به عنوان یک غشا در زیر بسیاری از سیستمهای مقاوم در برابر خور

 اپوکسی پارکینگی

 • ظاهر مدرن و زیبا کفپوش اپوکسی

 قطعا پارکینگ شما به یک طراح خاص و دکور خلاق نیازی ندارد . اما باید نگاه حرفه ای به کف سازی پارکینگ نیز داشته باشد . پوشش های کفپوش اپوکسی با داشتن طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها می تواند کف خسته کننده بتنی را به همراه با نواقص جزئی مانند لکه های سطحی پوشش داده و باعث جذاب تر شدن کف انبار شود .

   اگر شما کفپوش اپوکسی شیشه ای براق را برای کفپوش نهایی پارکینگ خود انتخاب نمایید ، نه تنها کلاس و ظرافت را به مجموعه خود افزوده اید ، بلکه کفپوش اپوکسی باعث می شود که کف پارکینگ خود را محافظت کامل نمایید .

  اپوکسی پارکینگ

 • سهولت تعمیر و نگهداری آسان کفپوش اپوکسی 

  علاوه بر بهبود ظاهر کف پارکینگ خود ، پوشش اپوکسی ، کف بتن معمولی را به یک سطح غیر متخلخل ، صاف و ضد آلاینده تبدیل می کند که می تواند به راحتی از بروز گرد و غبار بر روی کف و محیط پارکینگ جلوگیری شود .

  همچنین ، دیگر نباید نگران باکتری هایی باشید که معمولا در سطوح بتنی متخلخل پنهان می شوند . کفپوش کردن کف پارکینگ با یک کفپوش ضد میکروبی ، از مزایای دیگر کفپوش اپوکسی است که درکنار بدست آوردن یک سطح درخشان ، بدون آلودگی برای کارفرمایان به ارمغان می آورد . 

  کفپوش اپوکسی پارکینگ

 • دوام بسیار بالا کفپوش اپوکسی پوشش 

کف اپوکسی با ارائه مقاومت های بالای فشاری ، خمشی و ... قادر به تحمل ترافیک شدید نفر و همچنین تجهیزات معمول انبارهای مانند لیفتراک را بدون نشان دادن سایش و شکسته شدن خواهد بود .

  از مشخصات اصلی کفپوش صنعتی اپوکسی نیز طول عمر طولانی است و همچنین مقاوم نمودن کف بتنی انبارها در برابر مواد شیمیایی است ، صرفه جویی میلیون ها تومان در هزینه های کفسازی انبار و هزینه های نگهداری کفپوش انبار با کفپوش اپوکسی میسر خواهد بود .

 

 مقاومت 

  کفپوش اپوکسی فرآوری شده در برابر هر نوع موادی بسیار مقاوم است . مقاومت کفپوش اپوکسی در برار روغن ، بنزین ، سفید کننده ، مواد شیمیایی ، پاک کننده ها و موارد دیگر از خصوصیات منحصر بفرد این نوع از کفپوش صنعتی است . این یکی از دلایل اصلی است که از کفپوش اپوکسی در کفسازی گاراژها و در سوله های خودروسازی استفاده می شود . کفپوش اپوکسی علاوه بر مقاومت در برابر آلاینده ها و پاک کننده های شیمیایی در برابر حرارت و آب نیز مقاوم است . 

  کفپوش اپوکسی پارکینگی 

کفپوش اپوکسی تقریبا غیر قابل نفوذ ترین کفپوش صنعتی در عصر حاضر محسوب می شود که پوشش نهایی هیچگونه آسیبی نمی بیند . یکی دیگر از مزایای کفپوش اپوکسی این است که کف اپوکسی شده حتی نسبت به باکتری ها و میکروب ها نیز مقاوم است ، که باعث می شود کفپوش اپوکسی بهترین نوع کف سازی صنعتی برای سالن های تولید بهداشتی و بیمارستانی بکار برد . به همین دلیل است که کف اپوکسی یک انتخاب عالی برای بیمارستان ها و کلینیک ها است . 

  کفپوش اپوکسی

 • دوام

  کفپوش اپوکسی به طور کلی از نظر پایداری و دوام بسیار بسیار ارزشمندتر از سایر انواع کفپوش است . بتن زیرین کفپوش اپوکسی تنها ماده ای است که میتواند به کفپوش اپوکسی آسیب برساند ، که برای از بین بردن این احتمال نیز اجرای بتن ماله پروانه ای به روش کاملا مکانیزه جهت بستر سازی برای کفپوش اپوکسی پیشنهاد گردیده . 

   علاوه بر این ، پوشش کف اپوکسی ، به هر حال به بتن زیر نیاز دارد . پوشش کف اپوکسی باعث می شود بتن زیرین نیز فوق العاده دوام داشته باشد . کفپوش اپوکسی خود تراز با سرعت و به راحتی قابل اجرا بر روی سطوح صیقلی می باشد 

 

 • محافظ

  کفپوش اپوکسی از رطوبت ، لکه ها ، گریس و ترک ها محافظت می کند . در بلند مدت ، با حذف نیاز به شستشوی کف و یا از بین بردن گرد و غبار ، می توانید به مقدار زیادی در هزینه های تمیز کردن و تعمیر و نگهداری صرفه جویی کنید . این مسئله نیز با توجه به طول عمر کفپوش اپوکسی و سطحی که از آن محافظت می نماید بسیار منطقی و اقتصادی خواهد بود

 

 • طول عمر

   طول عمر مفید پوشش اپوکسی ، هنگامی که به درستی اجرا شده باشد ، طولانی تر از انواع دیگر کفپوش است . کفپوش اپوکسی می تواند چندین دهه بدون ترک خوردن یا کنده شدن پاسخگوی نیاز کاربران باشد . علاوه بر دوام ، طول عمر کفپوش اپوکسی نیز باعث محبوب شدن آن برای استفاده تجاری و صنعتی گردیده 

 

 • تنوع

   اپوکسی یک انتخاب عالی برای تزئین کف محل مورد نظر شما است . انواع رنگ های مختلف در کالیته رنگ کفپوش اپوکسی موجود است که درخشش بی نظیر ، شفافیت و زیبایی را القا می کند . کفپوش اپوکسی همچنین می تواند مطابق الگوها و طرح های خاص فرهنگی یا شخصی اجرا شود . تنوع بالا در انتخاب گزینه ها باعث می شود که کفپوش اپوکسی یک راه اقتصادی برای ارتقاء کف ساده و افزایش ارزش پروژه کفپوش شده با اپوکسی باشد .

 

 • روشنایی و انعکاس نور

  یکی از مزایای کمتر شناخته شده استفاده از اپوکسی در کف گاراژ ، سوله و ... افزایش دید در داخل سالن با منعکس کردن نور از کف است .

 

مزایای روکش صنعتی اپوکسی 

 • افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش ، تخریب و اکثر مواد شیمیایی
 • روکش اپوکسی مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب ، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می‌کند .
 • روکش اپوکسی ، سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌نماید .
 • روکش اپوکسی به صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع اجرا می‌گردد .
 • روکش اپوکسی با ضخامت ۴ میلیمتر ، افزایش مقاومت فشاری بتن را تا 1100 kg/cm2 را دربردارد .
 • سهولت در شستشو ، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن ، از سایر امتیازات این پوشش می‌باشد .

 

 کفپوش اپوکسی پارکینگ با توجه به اینکه بدون درز و کاملا صاف و یکپارچه است، به سادگی و با کمترین میزان آب قابل شست‌ و شو است . نداشتن درز در کلیه سطوح باعث می‌شود که محلی برای تجمع آلودگی در سطح باقی نمانده و سطح سخت و یکنواخت آن نیز نفوذ هر گونه آلودگی در سطح را ناممکن می‌کند .

 معمولا در پارکینگ‌ها آلودگی روغنی و بنزین یا گازوئیل وجود خواهد داشت و سایر کفپوش‌ها جرم‌گیری بالایی را دارا هستند اما کفپوش اپوکسی کاملا مقاوم بوده و به‌سادگی نیز قابل شست‌وشو هستند .

  کفپوش اپوکسی پارکینگ

با توجه پیشترفت علم در صنعت ساختمان , استفاده از مصالح سنتی نظیر سنگ ، بتن ، موزایک و ... در طول مدت بهربرداری از ساختمان , باعث بروز مشکلات زیادی میشود . 

 

  برخی ازاین مشکلات عبارتند از : 

 مقاومت پایین در برابر شرایط جوی گوناگون 

 مقاومت پایین در مقابل مواد شیمیایی 

 فرسایش و به دنبال آن گردوغبار در محیط 

 مقاومت فشاری ، سایشی و مکانیکی پایین

 

 آنها باعث تخریب سریع کفسازی شده و بهره برداران را متحمل هزینه های هنگفت تعمیر و نگهداری کف می نماید و ضمن کاهش زیبایی محیط باعث به وجود آمدن دغدغه های فکری فراوان و عدم رضایتمندی مدیران مجموعه میشود .

  اینگونه مشکلات در روش کفسازی صنعتی مرتفع گردیده و این محصول به دلیل  دارا بودن تنوع رنگ و قابلیت طراحی وخط کشی دامنه وسیعی از سلیقه ها را پوشش می دهد .

  کفپوش پارکینگ ساختمان مسکونی ، تجاری و اداری ازجمله بخشهای مهم از ساختمان هست که مورد توجه خاص مهندسان و کارفرمایان می باشد .

 

بهترین اجرا کننده #کفپوش_اپوکسی با بهترین کیفیت در میدان حسن آباد

بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

پارک ترافیک عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت

 

 

کفپوش اپوکسی شامل کلیه امور مربوط به کفپوش اپوکسی : فروش کفپوش اپوکسی ، خرید کفپوش اپوکسی ، پخش کفپوش اپوکسی ، نصب کفپوش اپوکسی ، ارائه کفپوش اپوکسی ، عرضه کفپوش اپوکسی ، ارسال کفپوش اپوکسی ، فروشنده کفپوش اپوکسی ، فروش فوری کفپوش اپوکسی ، فروش ویژه کفپوش اپوکسی ، قیمت کفپوش اپوکسی ، قیمت فروش کفپوش اپوکسی ، قیمت خرید کفپوش اپوکسی ، قیمت پخش کفپوش اپوکسی ، قیمت عمده کفپوش اپوکسی ، قیمت عمده فروش کفپوش اپوکسی می باشد .

کفپوش شامل کلیه امور مربوط به کفپوش : فروش کفپوش ، خرید کفپوش ، پخش کفپوش ، نصب کفپوش ، ارائه کفپوش ، عرضه کفپوش ، ارسال کفپوش ، فروشنده کفپوش ، قیمت کفپوش ، قیمت فروش کفپوش ، قیمت خرید کفپوش ، قیمت پخش کفپوش ، قیمت عمده کفپوش ، فروش فوری کفپوش ، فروش ویژه کفپوش می باشد .

اپوکسی شامل کلیه امور مربوط به اپوکسی : فروش اپوکسی ، خرید اپوکسی ، پخش اپوکسی ، نصب اپوکسی ، ارائه اپوکسی ، عرضه اپوکسی ، ارسال اپوکسی ، فروشنده اپوکسی ، قیمت اپوکسی ، قیمت فروش اپوکسی ، قیمت خرید اپوکسی ، قیمت پخش اپوکسی ، قیمت عمده اپوکسی ، فروش فوری اپوکسی ، فروش ویژه اپوکسی می باشد .

کفپوش اپوکسی پارکینگ شامل کلیه امور مربوط به کفپوش اپوکسی پارکینگ : فروش کفپوش اپوکسی پارکینگ ، خرید کفپوش اپوکسی پارکینگ ، پخش کفپوش اپوکسی پارکینگ ، نصب کفپوش اپوکسی پارکینگ ، ارائه کفپوش اپوکسی پارکینگ ، عرضه کفپوش اپوکسی پارکینگ ، ارسال کفپوش اپوکسی پارکینگ ، فروشنده کفپوش اپوکسی پارکینگ ، قیمت کفپوش اپوکسی پارکینگ ، قیمت فروش کفپوش اپوکسی پارکینگ ، قیمت خرید کفپوش اپوکسی پارکینگ ، قیمت پخش کفپوش اپوکسی پارکینگ ، قیمت عمده کفپوش اپوکسی پارکینگ ، فروش فوری کفپوش اپوکسی پارکینگ ، فروش ویژه کفپوش اپوکسی پارکینگ می باشد .

کفپوش پارکینگ شامل کلیه امور مربوط به کفپوش پارکینگ : فروش کفپوش پارکینگ ، خرید کفپوش پارکینگ ، پخش کفپوش پارکینگ ، نصب کفپوش پارکینگ ، ارائه کفپوش پارکینگ ، عرضه کفپوش پارکینگ ، ارسال کفپوش پارکینگ ، فروشنده کفپوش پارکینگ ، قیمت کفپوش پارکینگ ، قیمت فروش کفپوش پارکینگ ، قیمت خرید کفپوش پارکینگ ، قیمت پخش کفپوش پارکینگ ، قیمت عمده کفپوش پارکینگ ، فروش فوری کفپوش پارکینگ ، فروش ویژه کفپوش پارکینگ می باشد . 

اپوکسی پارکینگ شامل کلیه امور مربوط به اپوکسی پارکینگ : فروش اپوکسی پارکینگ ، خرید اپوکسی پارکینگ ، پخش اپوکسی پارکینگ ، نصب اپوکسی پارکینگ ، ارائه اپوکسی پارکینگ ، عرضه اپوکسی پارکینگ ، ارسال اپوکسی پارکینگ ، فروشنده اپوکسی پارکینگ ، قیمت اپوکسی پارکینگ ، قیمت فروش اپوکسی پارکینگ ، قیمت فروش اپوکسی پارکینگ ، قیمت خرید اپوکسی پارکینگ ، قیمت پخش اپوکسی پارکینگ ، قیمت عمده اپوکسی پارکینگ ، فروش ویژه اپوکسی پارکینگ ، فروش فوری اپوکسی پارکینگ می باشد .

انواع کفپوش شامل کلیه امور مربوط به انواع کفپوش : فروش انواع کفپوش ، خرید انواع کفپوش ، پخش انواع کفپوش ، نصب انواع کفپوش ، ارائه انواع کفپوش ، عرضه انواع کفپوش ، ارسال انواع کفپوش ، فروشنده انواع کفپوش ، قیمت انواع کفپوش ، قیمت فروش انواع کفپوش ، قیمت خرید انواع کفپوش ، قیمت پخش انواع کفپوش ، قیمت عمده انواع کفپوش ، فروش فوری انواع کفپوش ، فروش ویژه انواع کفپوش می باشد .