امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
5 of 5 - 733 votes
Thank you for rating this article.

تابلویتابلوها و علائم اضطراری  

 #تابلوهای_شب_نما ( فتولمینسنت )

                                   02166722509 

تابلوها و علائم اضطراری رنگ این علائم سبز می باشد و هدف آنها نشان دان مسیر درست و ایمن در هنگام وقوع حوادث و شرایط اضطراری است . در شهرهای بزرگ و پیچیده امروز که ساختمان‌های بزرگی در خود دارند ، استفاده از تابلو راهنمای طبقات بهترین راهنما برای مراجعه‌کنندگان به ساختمان‌های اداری ، تجاری ، مسکونی ، ساختمان پزشکان و غیره است که معمولا در ورودی اصلی و ورودی هر طبقه نصب می‌شود .

  تابلو راهنمای طبقات در ورودی‌ها و محل‌های توزیع متصل می‌شود و بخش‌های مختلف ساختمان یا محوطه را معرفی می‌کند .  

 photo 2018 03 06 12 17 35 Copy

  علائم خروج اضطراری 

  استفاده از این تابلوها در ورودی مراکزی که مراجعین به ‌راحتی نمی‌توانند مسیر و مکان‌ها را بیابند ، اهمیت زیادی دارد و علاوه بر این ، می‌توانند جهت حرکت را نیز به مراجعه‌کنندگان نشان دهند .

   تابلو راهنمای طبقات برای راهنمایی و نشان دادن مسیر به مراجعین و نیز جلوگیری از سردرگم شدن آنها در ساختمان‌ها استفاده می‌شود . علاوه بر این ، استفاده از این تابلوها سبب می‌شود مراجعه‌کنندگان اتاق‌های مورد نظرشان را به‌راحتی بیابند و برای یافتن آن اتاق در جلوی اتاق‌های دیگر برای پرسش مسیرازدحام نکنند .

 تابلو فتولمینسنت

تابلو راهنما طبقات

   تابلو راهنما طبقات جهت سهولت در پیداکردن طبقات ، واحدها ، اتاقها و بخشهای مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . امروزه هر ساختمان اداری ، تجاری و یا مسکونی احتیاج به مجموعه ای از تابلوها دارد .

   این گونه تابلو ها با عنوان تابلو راهنمای طبقات شناخته می شود . افرادی که به یک ساختمان و یا مرکز اداری مراجعه می کنند از بدو ورود می بایست به قسمت های مختلفی مراجعه کنند . بهترین شیوه برای معرفی قسمت های مختلف ساختمان جهت دسترسی آسان تر مراجعین ، استفاده از تابلوی راهنمای طبقات می باشد .

تابلو خروج اضطراری

  این نوع تابلو به شکل پلکسی گلاس یا لایت باکس ساخته می شود و برای نوردهی تابلو خروج اضطراری از لامپ های ( smd ) بهره می برند . امروزه تکریم ارباب رجوع و توجه به نیازهای مشتریان و مراجعین از اولویت های سازمانی هر مجموعه ای است .

مشتریان یک واحد تجاری و یا مراجعین اداره ها و سازمان ها در بدو ورود نیازمند اطلاعاتی می باشند . این اطلاعات شامل دو بخش اطلاعات اولیه و اطلاعات اصلی می باشد . اطلاعات اولیه شامل ورودی ها ، راه پله ها ، محل قرارگیری آسانسور ، پارکینگ ، خروجی های اضطراری و… است . انواع تابلوهای ترافیکی در تمام دنیا به سه دسته اصلی تقسیم می شوند .

 تابلو بازدارنده

  دسته اول متعلق به تابلو های بازدارنده است . این تابلوها نشان دهنده اعمالی هستند که در محل نصب این تابلو ها ممنوع بوده و رانندگان در صورت عدم رعایت این محدودیت ها با جریمه مواجه خواهند شد .

  از جمله این علائم راهنمایی و رانندگی می توان به تابلوهای بوق زدن ممنوع ، پارک ممنوع ، ورود ممنوع ، سبقت ممنوع و بسیاری از تابلو های بازدارنده دیگر اشاره کرد . این تابلو ها معمولا به شکل دایره ای طراحی می شوند و با حاشیه ای قرمز رنگ توجه رانندگان را به خود جلب می کنند .

تابلو راهنمایی رانندگی هشدار دهنده

  دسته دوم متشکل از تابلو راهنمایی و رانندگی هشدار دهنده یا اخطاری است . این علائم رانندگان و عابران را از خطرات پیش رو آگاه می کنند . از جمله این تابلو ها می توان به تابلو راهنمایی و رانندگی جاده باریک می شود ، کارگران مشغول کارند ، محل عبور عابر پیاده ، محل عبور حیوانات اهلی و بسیاری از تابلو های هشدار دهنده دیگر اشاره کرد . این تابلو ها معمولا به شکل مثلث طراحی می شوند و دارای حاشیه ای قرمز رنگ به منظور جلب توجه رانندگان هستند .

  

 تابلو آگاهی دهنده

  این دسته شامل تابلو های آگاهی دهنده یا اخباری است . این تابلو ها متداول ترین تابلو های راهنمایی و رانندگی هستند و با رنگ های زرد ، سبز ، سفید ، قهوه ای ، آبی و در طرح های دایره ، مستطیل ، مربع و پنج ضلعی طراحی و تولید می شوند . با استفاده از این تابلو ها می توان به رانندگان در مورد نزدیک شدن به اماکن خاص مانند بیمارستان ها و هتل ها آگاهی لازم را داد .

تابلو ايست

دید مناسب برای تابلوی ایست در جدول تابلو معابر اغلب در ابعاد 31×80 سانتیمتر در ابتدای کوچه‌ها و معابر نصب شده و جهت معرفی آن‌ها استفاده می‌‌شوند . زمینه این تابلوها از ورق 2 میلیمتر با رنگ الکترواستاتیک لاجوردی بوده و شبرنگ نوشتار آن‌ها نیز از نوع رده مهندسی است . تابلوهای اماکن نیز به ‌صورت پیکانی و در ابعاد 40×100 سانتیمتر ساخته میشوند و جهت معرفی اماکن خاص از قبیل بیمارستان ، داروخانه ، کتابخانه و … به کار می‌روند .

  تابلوهاي ترافيكي شهری

  تابلو علائم ترافیکی از مهم ترین عوامل تامین امنیت و نظم معابر شهری و بین شهری به شمار می روند و استفاده از آنها امروزه به امری کاملا متداول تبدیل شده است . با پیچیده تر شدن معابر شهری به شکل روز افزون و افزایش تعداد خیابان ها و خودروها ، می توان گفت عبور و مرور بدون استفاده از تابلوهای راهنمایی و رانندگی کاملا غیر ممکن است . تابلو علائم ترافیکی در چند دسته اصلی قرار می گیرند که هرکدام عهده دار بخشی از تامین امنیت و نظم معابر هستند .

  

 تولید تابلو های راهنمایی و رانندگی

  در تولید تابلو و علائم ترافیکی به نکات بسیار زیادی توجه می شود . از جمله این نکات می توان به جنس بدنه این تابلو ها ، جنس پایه و رنگ استفاده شده در این تابلو ها اشاره کرد . تابلو راهنمایی به واسطه قرار گرفتن در معرض آب و هوا های مختلف و بعضا نامساعد ، دچار فرسودگی می شوند .

به همین جهت استفاده از تابلوهای استاندارد و ساخته شده از جنس مناسب بسیار ضروری است . از جهتی این تابلوها باید کاملا خوانا باشند و توجه رانندگان را تا اندازه ای جلب کنند که باعث تصادف آنها در معابر پر تردد نشوند . نصب این تابلو ها نیز نیازمند برآورد و محاسبات دقیق جهت مشخص کردن محل مناسب نصب و از جهتی نصب آنها با روش استاندارد است .

 

 انواع تابلوهای پاركينگ

 تابلو پارکینگ یکی از تجهیزات ترافیکی است که در دستۀ تابلوهای اخباری قرار دارد . این تابلوی آگاهی دهنده به صورت مربعی با زاویه های خمیده و زمینه ای به رنگ آبی طراحی شده است و نوید دهنده وجود پارکینگ در محدودۀ قرارگیری تابلو است .

 یکی از موارد مهمی که در ساخت تابلوهای ترافیکی باید به آن توجه داشت مقاوم بودن آن در برابر ضربه است چرا که تابلوهای جاده ای همواره در معرض خطر برخورد خودروها قرار دارند . به همین منظور یک ورق گالوانیزه بر روی سطح فلزی انواع تابلوهای پارکینگ تعبیه شده است که آن را در برابر اصابت اجسام سخت بسیار مقاوم کرده است .

  رنگ الکترواستاتیک بر روی این تابلو نقش یک عایق نفوذ ناپذیر را ایفا کرده است . این پوشش ، تابلو را در برابر نفوذ رطوبت ناشی از بارش های جوی ودر تمامی تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی برچسب شبرنگ قرار داده می شود تا رؤیت آن ها در ساعات تاریک شب امکان پذیر باشد .

  تابلو شبرنگ پارکینگ نیز از این قاعده مستثنی نیست و با کمترین نور ، بازتاب درخشانی از خود نشان می دهد . با توجه به ویژگی ها و مزیت های بدنه تابلو پارکینگ که توسط پارک ترافیک عرضه می شود می توان عمری طولانی برای آن پیش بینی کرد .

  تابلو بوق زدن ممنوع

  تابلو بوق زدن ممنوع در مکان هایی نظیر مدارس ، بیمارستان ها ، آسایشگاه ها ، خانه های سالمندان و … نصب می شود تا برای رانندگان حکم یادآوری داشته باشد . طبق قوانین راهنمایی و رانندگی کشورمان ، این مکان ها جزء مکان هایی هستند که بوق زدن در آن جا ممنوع است و تخطی از آن منجر به اخذ برگه جریمه خواهد شد . تابلو بوق زدن ممنوع یکی از علائم انتظامی و بازدارنده محسوب می شود .

   این تابلو گرد با حاشیه قرمز و زمینه سفید می باشد که علامت بوق با رنگ مشکی در وسط آن طراحی شده است . از ورقه فولادی با روکش رنگ الکترواستاتیک و نیز شبرنگ در تهیه و تولید آن استفاده می شود . تابلو های ترافیکی همچون تابلو بوق زدن ممنوع با توجه به مکان نصب و با در نظر گرفتن سرعت خودروها دارای ابعاد مختلفی خواهد بود .

 تابلو پارك ممنوع

  تابلو پارك ممنوع ، یعنی تابلویی که یک خط قرمز دارد و به معنی آن است که پارک کردن و ایستادن در آن ممنوع است اما می توان چند لحظه کوتاه و به شرط آنکه راننده در اتومبیل باشد در آن مکان توقف کرد .

  اما تابلویی که دو خط قرمز دارد به معنی پارك مطلقاً ممنوع است یعنی حتی یک لحظه هم نمی توان در آن مکان توقف کرد حتی اگر راننده در اتومبیل و پشت فرمان باشد . در ایستگاه های تاکسی و اتوبوس ، اطراف میدان ها و تقاطع ها ایستادن ممنوع است .

 علائم ایمنی الزامی

 شکل هندسی در این علایم دایره است و این دایره به رنگ آبی می باشد و معنی ترکیب رنگ آبی با دایره ، الزام و دستور است . یعنی شما با مشاهده ی علائمی که با دایره ی آبی رنگ مشخص شده اند ، ملزم به رعایت پیام علامت ایمنی هستید .

 علائم ایمنی ممنوع

 شکل هندسی در این علایم نیز دایره است ولی این دایره به رنگ قرمز می باشد و یک خط اریب نیز در این علامت وجود دارد . معنی ترکیب رنگ قرمز با دایره ، ممنوعیت است . یعنی شما با مشاهده ی علائمی که با دایره ی قرمز با خط اریب مشخص شده اند ، می بایست از انجام آن عمل خودداری نمایید .

 علائم ایمنی هشدار دهنده

 شکل هندسی در این علایم یک مثلث متساوی الاضلاع است . این مثلث حاشیه مشکی دارد و رنگ داخل آن زرد می باشد . معنی ترکیب رنگ زرد با مثلث ، یکی از معانی احتیاط ، هشدار و یا خطر است .

  یعنی علائمی که با مثلث زرد رنگ مشخص شده اند ، خطر بالقوه ای را به شما گوشزد می کند که اگر توجه نکنید ممکن است سبب آسیب به شما و یا تجهیزات گردد .

  

 علائم ایمنی وضعیت ایمن

  شکل هندسی در این علایم مربع است و این مربع به رنگ سبز می باشد . معنی ترکیب رنگ سبز با مربع ، می تواند یکی از مفاهیم شرایط ایمن ، تجهیزات ایمنی و یا مسیرهای خروج اضطراری باشد .

  یعنی شما با مشاهده ی علائمی که با مربع سبز رنگ مشخص شده اند ، خیالتان آسوده باشد که ایمن ترین وضعیت ، وضعیتی است که در پیش روی شما قرار دارد .

 نکته : شکل هندسی می تواند مستطیل نیز باشد .

 مثال : محل تجمع ایمن .

 مفهوم : در مواقع حادثه وضعیت ایمن این است که در این نقطه تجمع کنید .

 پس علائم ایمنی وضعیت ایمن، علائمی هستند ، که وضعیت ایمنی را برای شما مشخص می کنند و یا مسیرهای خروج ایمن را به شما نشان می دهند و یا در نهایت یک وسیله ی یا تجهیزات ایمنی خاصی را به شما نشان می دهند .

 علائم ایمنی آتش

  شکل هندسی در این علایم نیز مربع است ولی این مربع به رنگ قرمز می باشد . معنی ترکیب رنگ قرمز با مربع ، می تواند پیامی در خصوص آتش ، آتش نشانی و یا تجهیزات آتش نشانی باشد .

  یعنی شما با مشاهده ی علائمی که با مربع قرمز رنگ مشخص شده اند ، می بایست متوجه شوید که با یکی از تجهیزات ایمنی و آتش نشانی سر و کار دارید .

 علائم شب نما ( ( Photo Luminescent

 علائم شب نما نسل نسبتاً جدیدی از تابلو و علائم هشداردهنده ایمنی هستند . این علامت‌ها برای نشان دادن شرایط ایمن محل کار و زندگی و همچنین جهت نمایاندن مکان قرارگیری تجهیزات امداد و نجات دستی و خودکار ، اعلام و اطفای حریق ، کمک‌های اولیه و تعیین مسیرهای خروج ایمن در محدوده کار وزندگی انسان‌ها بکار می‌رود .

  شب نما یا شب‌تاب ( Photo Luminescent )  , در روشنایی ( مصنوعی یا طبیعی ) نور را طی چند دقیقه جذب و ذخیره و در تاریکی آن را بازتاب می‌کند . باگذشت زمان شدت تابش کم می‌شود تا بعد از ۱۲ ساعت به کمترین مقدار خود می‌رسد ( حداقل نوری است که توسط چشم انسان قابل‌رؤیت هست ) .  

  فنّاوری شب نما این امکان را به شما می‌دهد تا علائم ایمنی چه در روز و چه در شب ، قابل‌مشاهده باشند . مقاوم بودن محصولات شب نما در برابر عوامل محیطی این امکان را فراهم می‌سازد تا این محصول در فضاهای باز نیز مورد استفاده قرار گیرد . علائم شب نما ، مسلما مهمترین راهنما به ویژه در مجموعه های بزرگ هستند . پارکینگ های طبقاتی ، مجموعه های صنعتی عظیم ، واحدهای تولیدی بزرگ و...

تابلو راهنمای طبقات و علائم شب نما ، کمک می کنند تا به سادگی بخش های مختلف یک مجموعه را از یکدیگر تشخیص دهیم . در عین حال این تابلو ایمنی شب نما مهمترین عامل در شناخت موقعیت مکانی فرد است . 

https://park-traffic.ir/

 اهمیت این نوع از تجهیزات ایمنی در مواقع اضطراری به خوبی خود را نشان می دهد .

 

بهترین فروشنده #تابلوها_و_علائم_اضطراری با کیفیت در حسن آباد 

بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

پارک ترافیک عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت

تابلوها و علائم اضطراری شامل کلیه امور مربوط به تابلوها و علائم اضطراری : فروش تابلوها و علائم اضطراری ، خرید تابلوها و علائم اضطراری ، پخش تابلوها و علائم اضطراری ، نصب تابلوها و علائم اضطراری ، ارائه تابلوها و علائم اضطراری ، عرضه تابلوها و علائم اضطراری ، ارسال تابلوها و علائم اضطراری ، فروشنده تابلوها و علائم اضطراری ، قیمت تابلوها و علائم اضطراری ، قیمت فروش تابلوها و علائم اضطراری ، قیمت خرید تابلوها و علائم اضطراری ، قیمت پخش تابلوها و علائم اضطراری ، قیمت عمده تابلوها و علائم اضطراری ، فروش فوری تابلوها و علائم اضطراری ، فروش ویژه تابلوها و علائم اضطراری می باشد .

تابلوهای پارکینگ شامل کلیه امور مربوط به تابلوهای پارکینگ : فروش تابلوهای پارکینگ ، خرید تابلوهای پارکینگ ، پخش تابلوهای پارکینگ ، نصب تابلوهای پارکینگ ، ارائه تابلوهای پارکینگ ، عرضه تابلوهای پارکینگ ، ارسال تابلوهای پارکینگ ، فروشنده تابلوهای پارکینگ ، قیمت تابلوهای پارکینگ ، قیمت فروش تابلوهای پارکینگ ، قیمت خرید تابلوهای پارکینگ ، قیمت پخش تابلوهای پارکینگ ، قیمت عمده تابلوهای پارکینگ ، فروش ویژه تابلوهای پارکینگ ، فروش فوری تابلوهای پارکینگ می باشد .

علائم اضطراری پارکینگ شامل کلیه امور مربوط به علائم اضطراری پارکینگ : فروش علائم اضطراری پارکینگ ، خرید علائم اضطراری پارکینگ ، پخش علائم اضطراری پارکینگ ، نصب علائم اضطراری پارکینگ ، ارائه علائم اضطراری پارکینگ ، عرضه علائم اضطراری پارکینگ ، ارسال علائم اضطراری پارکینگ ، فروشنده علائم اضطراری پارکینگ ، قیمت علائم اضطراری پارکینگ ، قیمت فروش علائم اضطراری پارکینگ ، قیمت خرید علائم اضطراری پارکینگ ، قیمت پخش علائم اضطراری پارکینگ ، قیمت عمده علائم اضطراری پارکینگ ، فروش فوری علائم اضطراری پارکینگ ، فروش ویژه علائم اضطراری پارکینگ می باشد .

تابلوهای شب نما شامل کلیه امور مربوط به تابلوهای شب نما : فروش تابلوهای شب نما ، خرید تابلوهای شب نما ، پخش تابلوهای شب نما ، نصب تابلوهای شب نما ، ارائه تابلوهای شب نما ، عرضه تابلوهای شب نما ، ارسال تابلوهای شب نما ، فروشنده تابلوهای شب نما ، قیمت تابلوهای شب نما ، قیمت فروش تابلوهای شب نما ، قیمت خرید تابلوهای شب نما ، قیمت پخش تابلوهای شب نما ، قیمت عمده تابلوهای شب نما ، فروش فوری تابلوهای شب نما ، فروش ویژه تابلوها شب نما می باشد .

فتولمینسنت شامل کلیه امور مربوط به فتولمینسنت : فروش فتولمینسنت ، خرید فتولمینسنت ، پخش فتولمینسنت ، نصب فتولمینسنت ، ارائه فتولمینسنت ، عرضه فتولمینسنت ، ارسال فتولمینسنت ، فروشنده فتولمینسنت ، قیمت فتولمینسنت ، قیمت فروش فتولمینسنت ، قیمت خرید فتولمینسنت ، قیمت پخش فتولمینسنت ، قیمت عمده فتولمینسنت ، فروش فوری فتولمینسنت ، فروش ویژه فتولمینسنت می باشد .

تابلوی راهنمای طبقات شامل کلیه امور مربوط به تابلوی راهنمای طبقات : فروش تابلوی راهنمای طبقات ، خرید تابلوی راهنمای طبقات ، پخش تابلوی راهنمای طبقات ، نصب تابلوی راهنمای طبقات ، نصب تابلوی راهنمای طبقات ، ارائه تابلوی راهنمای طبقات ، عرضه تابلوی راهنمای طبقات ، ارسال تابلوی راهنمای طبقات ، فروشنده تابلوی راهنمای طبقات ، قیمت تابلوی راهنمای طبقات ، قیمت فروش تابلوی راهنمای طبقات ، قیمت خرید تابلوی راهنمای طبقات ، قیمت پخش تابلوی راهنمای طبقات ، قیمت عمده تابلوی راهنمای طبقات ، فروش فوری تابلوی راهنمای طبقات ، فروش ویژه تابلوی راهنمای طبقات می باشد .

علائم خروج اضطراری شامل کلیه امور مربوط به علائم خروج اضطراری : فروش علائم خروج اضطراری ، خرید علائم خروج اضطراری ، پخش علائم خروج اضطراری ، نصب علائم خروج اضطراری ، ارائه علائم خروج اضطراری ، عرضه علائم خروج اضطراری ، ارسال علائم خروج اضطراری ، فروشنده علائم خروج اضطراری ، قیمت علائم خروج اضطراری ، قیمت فروش علائم خروج اضطراری ، قیمت خرید علائم خروج اضطراری ، قیمت پخش علائم خروج اضطراری ، قیمت عمده علائم خروج اضطراری ، فروش فوری علائم خروج اضطراری ، فروش ویژه علائم خروج اضطراری می باشد .

تابلوی خروج اضطراری شامل کلیه امور مربوط به تابلوی خروج اضطراری : فروش تابلوی خروج اضطراری ، خرید تابلوی خروج اضطراری ، پخش تابلوی خروج اضطراری ، نصب تابلوی خروج اضطراری ، ارائه تابلوی خروج اضطراری ، عرضه تابلوی خروج اضطراری ، ارسال تابلوی خروج اضطراری ، فروشنده تابلوی خروج اضطراری ، قیمت تابلوی خروج اضطراری ، قیمت فروش تابلوی خروج اضطراری ، قیمت خرید تابلوی خروج اضطراری ، قیمت پخش تابلوی خروج اضطراری ، قیمت عمده تابلوی خروج اضطراری ، فروش فوری تابلوی خروج اضطراری ، فروش ویژه تابلوی خروج اضطراری می باشد .

لامپ های SMD شامل کلیه امور مربوط به تابلوی لامپ های SMD : فروش لامپ های SMD ، خرید لامپ های SMD ، پخش لامپ های SMD ، نصب لامپ های SMD ، ارائه لامپ های SMD ، عرضه لامپ های SMD ، ارسال لامپ های SMD ، فروشنده لامپ های SMD ، قیمت لامپ های SMD ، قیمت لامپ های SMD ، قیمت فروش لامپ های SMD ، قیمت خرید لامپهای SMD ، قیمت پخش لامپ های SMD ، قیمت عمده لامپ های SMD فروش فوری لامپ های SMD ، فروش ویژه لامپ های SMD می باشد .

خروجی های اضطراری شامل کلیه امور مربوط به خروجی های اضطراری : فروش خروجی های اضطراری ، خرید خروجی های اضطراری ، پخش خروجی های اضطراری ، نصب خروجی های اضطراری ، ارائه خروجی های اضطراری ، عرضه خروجی های اضطراری ، ارسال خروجی های اضطراری ، فروشنده خروجی های اضطراری ، قیمت خروجی های اضطراری ، قیمت فروش خروجی های اضطراری ، قیمت خرید خروجی های اضطراری ، قیمت پخش خروجی های اضطراری ، قیمت عمده خروجی های اضطراری ، فروش فوری خروجی های اضطراری ، فروش ویژه خروجی های اضطراری می باشد .

تابلوی محل قرارگیری آسانسور شامل کلیه امور مربوط به تابلوی محل قرارگیری آسانسور : فروش تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، خرید تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، پخش تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، نصب تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، ارائه تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، عرضه تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، ارسال تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، فروشنده تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، قیمت تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، قیمت فروش تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، قیمت خرید تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، قیمت پخش تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، قیمت عمده تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، فروش فوری تابلوی محل قرارگیری آسانسور ، فروش ویژه تابلوی محل قرارگیری آسانسور می باشد .

تابلوهای بازدارنده شامل کلیه امور مربوط به تابلوهای بازدارنده : فروش تابلوهای بازدارنده ، خرید تابلوهای بازدارنده ، پخش تابلوهای بازدارنده ، نصب تابلوهای بازدارنده ، ارائه تابلوهای بازدارنده ، عرضه تابلوهای بازدارنده ، ارسال تابلوهای بازدارنده ، فروشنده تابلوهای بازدارنده ، قیمت تابلوهای بازدارنده ، قیمت فروش تابلوهای بازدارنده ، قیمت خرید تابلوهای بازدارنده ، قیمت پخش تابلوهای بازدارنده ، قیمت عمده تابلوهای بازدارنده ، فروش فوری تابلوهای بازدارنده ، فروش ویژه تابلوهای بازدارنده می باشد .

تابلوی بوق زدن ممنوع شامل کلیه امور مربوط به تابلوی بوق زدن ممنوع : فروش تابلوی بوق زدن ممنوع ، خرید تابلوی بوق زدن ممنوع ، پخش تابلوی بوق زدن ممنوع ، نصب تابلوی بوق زدن ممنوع ، ارائه تابلوی بوق زدن ممنوع ، عرضه تابلوی بوق زدن ممنوع ، ارسال تابلوی بوق زدن ممنوع ، فروشنده تابلوی بوق زدن ممنوع ، قیمت تابلوی بوق زدن ممنوع ، قیمت فروش تابلوی بوق زدن ممنوع ، قیمت خرید تابلوی بوق زدن ممنوع ، قیمت پخش تابلوی بوق زدن ممنوع ، قیمت عمده تابلوی بوق زدن ممنوع ، فروش فوری تابلوی بوق زدن ممنوع ، فروش ویژه تابلوی بوق زدن ممنوع می باشد . 

تابلوی پارک ممنوع شامل کلیه امور مربوط به تابوی پارک ممنوع : فروش تابلوی پارک ممنوع ، خرید تابلوی پارک ممنوع ، پخش تابلوی پارک ممنوع ، نصب تابلوی پارک ممنوع ، ارائه تابلوی پارک ممنوع ، عرضه تابلوی پارک ممنوع ، ارسال تابلوی پارک ممنوع ، فروشنده تابلوی پارک ممنوع ، قیمت تابلوی پارک ممنوع ، قیمت فروش تابلوی پارک ممنوع ، قیمت خرید تابلوی پارک ممنوع ، قیمت پخش تابلوی پارک ممنوع ، قیمت عمده تابلوی پارک ممنوع ، فروش فوری تابلوی پارک ممنوع ، فروش ویژه تابلوی پارک ممنوع می باشد .

تابلوی ورود ممنوع شامل کلیه امور مربوط به تابلوی ورود ممنوع : فروش تابلوی ورود ممنوع ، خرید تابلوی ورود ممنوع ، پخش تابلوی ورود ممنوع ، نصب تابلوی ورود ممنوع ، ارائه تابلوی ورود ممنوع ، عرضه تابلوی ورود ممنوع ، ارسال تابلوی ورود ممنوع ، فروشنده تابلوی ورود ممنوع ، قیمت تابلوی ورود ممنوع ، قیمت فروش تابلوی ورود ممنوع ، قیمت خرید تابلوی ورود ممنوع ، قیمت پخش تابلوی ورود ممنوع ، قیمت عمده تابلوی ورود ممنوع ، فروش فوری تابلوی ورود ممنوع ، فروش ویژه تابلوی ورود ممنوع .

تابلوی سبقت ممنوع شامل کلیه امور مربوط به تابلوی سبقت ممنوع : فروش تابلوی سبقت ممنوع ، خرید تابلوی سبقت ممنوع ، پخش تابلوی سبقت ممنوع ، نصب تابلوی سبقت ممنوع ، ارائه تابلوی سبقت ممنوع ، عرضه تابلوی سبقت ممنوع ، ارسال تابلوی سبقت ممنوع ، فروشنده تابلوی سبقت ممنوع ، قیمت تابلوی سبقت ممنوع ، قیمت فروش تابلوی سبقت ممنوع ، قیمت خرید تابلوی سبقت ممنوع ، قیمت پخش تابلوی سبقت ممنوع ، قیمت عمده تابلوی سبقت ممنوع ، فروش فوری تابلوی سبقت ممنوع ، فروش ویژه تابلوی سبقت ممنوع می باشد .

تابلوی ایست شامل کلیه امور مربوط به تابلوی ایست : فروش تابلوی ایست ، خرید تابلوی ایست ، پخش تابلوی ایست ، نصب تابلوی ایست ، ارائه تابلوی ایست ، عرضه تابلوی ایست ، ارسال تابلوی ایست ، فروشنده تابلوی ایست ، قیمت تابلوی ایست ، قیمت فروش تابلوی ایست ، قیمت خرید تابلوی ایست ، قیمت پخش تابلوی ایست ، قیمت عمده تابلوی ایست ، فروش ویژه تابلوی ایست ، فروش فوری تابلوی ایست می باشد . 

انواع تابلوهای پارکینگ شامل کلیه امور مربوط به انواع تابلوهای پارکینگ : فروش انواع تابلوهای پارکینگ ، خرید انواع تابلوهای پارکینگ ، پخش انواع تابلوهای پارکینگ ، نصب انواع تابلوهای پارکینگ ، ارائه انواع تابلوهای پارکینگ ، عرضه انواع تابلوهای پارکینگ ، ارسال انواع تابلوهای پارکینگ ، فروشنده انواع تابلوهای پارکینگ ، قیمت انواع تابلوهای پارکینگ ، قیمت فروش انواع تابلوهای پارکینگ ، قیمت خرید انواع تابلوهای پارکینگ ، قیمت پخش انواع تابلوهای پارکینگ ، قیمت عمده انواع تابلوهای پارکینگ ، فروش فوری انواع تابلوهای پارکینگ ، فروش ویژه انواع تابلوهای پارکینگ می باشد .