امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
5 of 5 - 799 votes
Thank you for rating this article.

متوقف کننده خودرو

#متوقف_کننده_خودرو

              02166722509

 متوقف کننده خودرو برای پایان دادن به معضلات و مشکلاتی نظیر پارک نادرست خودرو توسط راننده و ایجاد مزاحمت برای پارکینگ های جلویی ، همچنین برخورد ماشین با دیوار روبرویی یا خودروهای مجاور در هنگام پارک ، استفاده از متوقف کننده خودرو برای تفکیک هر قطعه پارکینگ و ایجاد آراستگی راه حلی کاربردی است .

  این محصولات که با نام #کار_استوپر ( متوقف کننده خودرو ) نیز شناخته شده اند ، قطعاتی از جنس لاستیک مقاوم هستند که دوام و کیفیت بالایی در برابر تحمل ضربه ، فشار و عوامل جوی از خود نشان می دهند از اینرو عمر بالایی داشته و دارای صرفه اقتصادی می باشند .

 

مزایای استفاده از متوقف کننده خودرو در پارکینگ :

   1- تعیین دقیق محل پارک هر خودرو

   2- جلوگیری از برخورد خودرو با دیوار یا خودروهای دیگر

   3- برقراری نظم در پارکینگ

   4- نصب سریع و آسان

   5- کمک به آراستگی پارکینگ

2 متوقف کننده خودرو

 متوقف کننده خودرو  جنس : لاستیک با کیفیت بالا  سایز : 10 * 15 * 50 

2 متوقف کننده خودرو1

 متوقف کننده خودرو  جنس : لاستیک با کیفیت بالا  سایز : 10 * 15 * 50

 متوقف کننده لاستیکی چند منظوره ( #کار_استاپر ) ، همچنین کاربردی ویژه برای کاهش سرعت وسایل نقلیه و یا تعیین مناطق مجاز برای رانندگی دارد که جایگزین مناسبی برای دیوار کشی و یا خط کشی های نامطمئن محسوب می گردد .

   متوقف کننده ها ( کار استوپر ) در 2 نوع شیبدار با ابعاد 50 سانتی و ساده با ابعاد 50 سانتی و 200 سانتی ، تولید و در بازار موجود می باشند . متوقف کننده خودرو ( کار استاپر ) که از جمله محصولات پر طرفدار گروه تجهیزات پارکینگی محسوب می شود . متوقف کننده خودرو 200 سانتیمتری محصولی است ساخته شده از لاستیک با کیفیت ، در سایز با طول 1 و 2 متر که جهت نصب در محیط های پارکینگ تولید و عرضه می شود .

   از ویژگی های متوقف کننده خودرو ( کار استوپر ) می توان به استحکام بسیار بالا و نصب ساده این مدل که با استفاده از پیچ و رول پلاک انجام می گیرد اشاره داشت . همچنین بر روی متوقف کننده خودرو 200 سانتیمتری شبرنگ های با کیفیتی تعبیه شده است که دید در شب و مناطق کور را برای رانندگان آسان می نماید .

 این قطعات که با عنوان Divider یا تقسیم کننده پارکینگ نیز شناخته شده می باشند ، به شما کمک می کنند تا علاوه بر برقراری نظم و ایجاد آراستگی در پارکینگ ، محدوده هر پارکینگ را نیز به صورت مشخص از پارکینگ های مجاور جدا نمایید .

  متوقف کننده های خودرو ( کار استاپر ها ) توسط پیچ بر روی زمین نصب می شوند ؛ به این صورت که ابتدا دو سوراخ در زمین تعبیه شده و سپس با پیچ و رول پلاک در زمین مهار می شوند . 

 

ویژگی ها

  • متوقف کننده‌ی چرخ خودرو با ظرفیت تحمل 50 تن ، مناسب برای هر شرایط آب و هوایی ، قابل نصب بر روی آسفالت ، بتن ، سنگ .
  • متوقف کننده‌های ما به شما این امکان را می‌دهند که در هر زمانی به بهترین و راحت‌ترین شکل ممکن خودروی خود را در پارکینگ یا گاراژ خود پارک کنید .
  • مناسب برای هر گونه اتومبیل سدان ، اس یو وی ، ون ، کامیونت .
  • قابل نصب در هر گونه سطحی با توجه به روش نصب ( پیچ و رول پلاک ) .
  • قابل مشاهده از هر فاصله و زاویه‌ای با توجه به مجهز بودن به دو نوار شبرنگ پریسماتیک ده ساله با ابعاد 12*3 سانتی متر

متوقف کننده

مشخصات : 

- جنس: PVC سخت

- جنس رویه: PVC سخت به همراه شبرنگ

- عرض : 14 سانتی متر

- طول : 60 سانتی متر

- برای هر ماشین 2 عدد متوقف کننده خودرو مورد نیاز است .

- با #نصب_متوقف_کننده_خودرو ، پارک کردن صحیح خودروها به آسانی و بدون حادثه انجام می گیرد . ( جلوگیری از برخورد با دیوار و ماشین جلویی )

- پارکینگ های مجهز به متوقف کننده خودرو دارای زیبایی خاص ( به دلیل شکل ظاهری ) می باشند و از نظم خوبی برخور دارند .

- با نصب Car Stoper ( متوقف کننده خودرو ) کسی اجازه ورود به محوطه پارک دیگران و ایجاد مزاحمت را ندارد .

 

متوقف کننده خودرو

 

  کار استاپر قطعه ای از جنس پلاستیک فشرده است که در انتهای محل پارک خودرو نصب شده و از یک جهت مانع از برخورد خودرو ها با دیوار می شود ، و از جهتی دیگر به کمک آن می توان خودرو را کاملا در حریم مورد نظر پارک کرد . 

متوقف کننده خودرو

متوقف کننده خودرو که با نام  Car Stopper  نیز شناخته شده می باشد ، محصولی اساسی در جهت تجهیز ایمنی پارکینگ محسوب می گردد که استفاده از آن علاوه بر برقراری نظم و ایجاد آراستگی در پارکینگ قابلیت کنترل پارکینگ ها و حفظ ایمنی را همزمان و به راحتی ممکن می سازد . 

  کار استاپر یا متوقف کننده خودرو نیز یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی پارکینگ به شمار می رود .

  کار استاپر نیز مانند جداکننده مانع از خروج خودرو از حریم پارکینگ می شود .

  با توجه به شلوغی پارکینگ های عمومی فضای بسیار کمی برای پارک خودروها در نظر گرفته می شود ، و از طرفی با پارک نکردن خودرو در فضای مورد نظر، باعث اخلال در وضعیت عبور و مرور خودرو های درون پارکینگ نیز می شوند .

  کار استاپر یکی از بهترین راه حل ها برای این منظور به شمار می رود .

 کار استاپر قطعه ای از جنس پلاستیک فشرده است که در انتهای محل پارک خودرو نصب شده و از یک جهت مانع از برخورد  خودرو ها با دیوار می شود ، و از جهتی دیگر به کمک آن می توان خودرو را کاملا در حریم مورد نظر پارک کرد .

کار استاپر استاندارد در صورت برخورد خودرو متلاشی نمی شود و دارای مقاومت بسیار بالایی است . از جهتی به خودرو نیز آسیب نمی رساند و تنها مانع از عبور خودرو می شود .

   http://park-traffic.ir/

  کار استاپر نه تنها در امنیت پارکینگ و راهنمایی خودروها در عدم برخورد با دیوار نقش اساسی ایفا می کند ، بلکه در حفظ نظم پارکینگ با مشخص کردن حریم پارک خودرو نیز نقش بسیار اساسی دارد .

بهترین فروشنده #متوقف_کننده_خودرو  در پارک ترافیک

بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

پارک ترافیک عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت

 

 

 

متوقف کننده خودرو شامل کلیه امور مربوط به متوقف کننده : فروش متوقف کننده ، خرید متوقف کننده ، پخش متوقف کننده ، نصب متوقف کننده ، ارائه متوقف کننده ، عرضه متوقف کننده ، ارسال متوقف کننده ، فروشنده متوقف کننده ، قیمت متوقف کننده ، قیمت فروش متوقف کننده ، قیمت خرید متوقف کننده ، قیمت پخش متوقف کننده ، قیمت عمده متوقف کننده ، فروش فوری متوقف کننده ، فروش ویژه متوقف کننده می باشد .

کار استوپر شامل کلیه امور مربوط به کار استوپر : فروش کار استوپر ، خرید کار استوپر ، پخش کار استوپر ، نصب کار استوپر ، ارائه کار استوپر ، عرضه کار استوپر ، ارسال کار استوپر ، فروشنده کار استوپر ، قیمت کار استوپر ، قیمت فروش کار استوپر ، قیمت خرید کار استوپر ، قیمت پخش کار استوپر ، قیمت عمده کار استوپر ، فروش فوری کار استوپر ، فروش ویژه کار استوپر می باشد .

کار استاپر شامل کلیه امور مربوط به کار استاپر : فروش کار استاپر ، خرید کار استاپر ، پخش کار استاپر ، نصب کار استاپر ، ارائه کار استاپر ، عرضه کار استاپر ، ارسال کار استاپر ، فروشنده کار استاپر ، قیمت کار استاپر ، قیمت فروش کار استاپر ، قیمت خرید کار استاپر ، قیمت پخش کار استاپر ، قیمت عمده کار استاپر ، فروش ویژه کار استاپر ، فروش فوری کار استاپر می باشد .